Ultime notizie> Notizie ed eventi

Mindray Arab Health ve Medlab Middle East 2020'de Son Tıbbi Yenilikleri Sergiliyor

2020-02-07
2020 yılının Şubat ayında Mindray, MEA bölgesindeki en büyük sağlık fuarı olan Arab Health'te Hasta İzleme ve Yaşam Destek ve Tıbbi Görüntüleme Sisteminin en yeni tıbbi ekipman çözümlerini tanıtıyor. Bunu, Mindray'ın katılımcılara çok çeşitli in-vitro teşhis çözümlerini sergilediği bölgedeki en etkili laboratuvar tıbbı fuarı Medlab Middle East izliyor.

Mindray Arab Health 2020'de çok sayıda ziyaretçi çekiyor.

Mindray'in sizinle buluştuğu yer

2020, Mindray'in Arap Health'e katılımının onsekizinci yılıdır. Mindray’ın yerelleştirme ve küreselleşme yolculuğu boyunca Arab Health, Mindray'in yeni müşterilerle buluştuğu ve yeni fırsatları araştırdığı önemli bir platform olarak hizmet veriyor. Arab Health, sürekli bir ortaklık içinde Mindray’ın yerel topluma daha iyi sağlık hizmeti sunma ve uluslararası arenada daha güçlü bir marka etkisi yaratma tutkusuna da tanıklık ediyor. Serginin ilk gününde Mindray standında Mindray ve Informa arasındaki uzun süreli ortaklığı kutlamak ve gelecekte daha yüksek bir kazan-kazan işbirliğini sabırsızlıkla beklemek üzere özel bir kutlama etkinliği düzenlendi.

Etkinliğe Informa Fuar Direktörü Ross Williams, Informa Çin Genel Müdürü Jack Wei ve Mindray CIS & ME Genel Müdürü Raymond Chen, Mindray Afrika Genel Müdürü Jeff Gui katıldı. Daha iyi sağlık hizmeti ile tanıştığınız yer

Mindray, bu yıl global ziyaretçiler için Hasta İzleme ve Yaşam Desteği ve Tıbbi Görüntüleme Sisteminde kapsamlı çözümler getiriyor.

PMLS Çözümleri: Her Yerde Güvenlik
Güvenlik, sağlık endüstrisinin temel taşı, standart ve nihai hedefidir. Hasta güvenliğini, klinik iş akışının güvenliğini ve veri güvenliğini her zaman birinci önceliğimiz haline getiriyoruz. Mindray onlarca yıldır yoğun bakım, ameliyathane, acil servis gibi hastanelerin veri yönetim ağında olduğu gibi çeşitli klinik senaryolarda güvenliği sağlamak için birinci sınıf çözümlerle karşımıza çıkmıştır.Standda Mindray’in entegre yoğun bakım ünitesi (ICU) çözümü ve kapsamlı ameliyathane (OR) çözümü birçok ziyaretçiyi etkilemiştir. Gelişmiş hasta monitörleri, infüzyon pompaları, ventilatör ve ultrason sisteminden oluşan ICU çözümü, hasta bilgilerinin ve ilaç desteğinin yüksek görünürlük, süreklilik ve güvenilirliğini takdim eder. Bir dizi klinik yardımcı araç ve kullanıcı dostu arayüzler, yoğun bakım hastalarının güvenliğini bir sonraki seviyeye taşıyarak izleme, teşhis ve tedavi iş akışını kolaylaştırmaya yardımcı olur.

Mindray’in entegre YBÜ çözümü.

Mindray’in OR çözümü, geniş bir tıbbi cihaz yelpazesini anestezi iş istasyonu, hasta monitörü, Ameliyathane ve Yoğun bakım ‘da kullanılan POC ultrason sistemi, defibrilatör, endoskop, cerrahi ışıklar, ameliyat masası ve tıbbi malzeme ünitesini içeren tek bir organik çözümde birleştirir. Bu cihazlar ile hastanenin çoklu bilgi sistemleri arasındaki bağlantı ve birlikte çalışabilirlik, klinisyenlerin perioperasyon boyunca hastaları için bilinçli kararlar vermelerini sağlar.

Mindray’in kapsamlı OR çözümü.


Sub-akut bir hasta monitörü olarak ePM, doğru fizyolojik ölçümler ve sorunsuz bir iş akışı ile hem hastalar hem de hemşireler için mükemmel bir deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır.


Mindray’ın HD3 Endoskop Kamera Sistemi, minimal invaziv ameliyatların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış olağanüstü görüntü kalitesi ve kullanıcı deneyimleri sunar.


Yeni BeneHeart C Serisi AED, ani kalp durması için resüsitasyon prosedürlerine başlamayı her zamankinden daha hızlı hale getirerek 8 saniyeden daha az bir sürede çalışıyor.

UIS Çözümleri: Güven Oluşturun
Mindray yıllardır Radyoloji, OB/GYN, Kardiyoloji ve Bakım Noktası gibi farklı uygulamaları hedefleyen çok çeşitli akıllı çözümler sunmaya kendini adamıştır. Hassas görüntüleme, akıllı uygulamalar, sezgisel iş akışı ve ergonomik tasarım ile Mindray çözümleri klinisyenlerin tanısal güvenini büyük ölçüde artırır.Standda, tam radyoloji çözümü, en devrimci Zone Sonography® Teknolojisinin desteklediği en iyi ultrason sistemi Resona 7'nin tanıtımı ile sergileniyor. Mindray'e özel Ultra Geniş Işın İzleme teknolojisiyle entegre olan donanımlı Sound Touch Elastografi, ultrason performansında, daha iyi penetrasyon, daha doğru ölçüm ve daha az akustik güçle aslolarak kendini gösteren dev bir sıçramadır. Seçilen bir bölgedeki doku sertliğinin tam olarak analiz edilmesine ve değerlendirilmesine yardımcı olarak incelemenin doğruluğunu ve tekrarlanabilirliğini sağlar.

Resona 7'deki gerçek zamanlı Sound Touch Elastografi, şüpheli lezyonların daha güvenli bir şekilde teşhis edilmesine yardımcı olur.

X-Insight özellikli DC-80, aşırı netliği ile çok fazla kişinin ilgisini çekiyor. Glazing Flow, 3D görselleştirmede renkli Doppler akışını yenilikçi bir şekilde gösterecek bir atılım ve yepyeni bir yoldur. Özellikle hasta verimliliğindeki günlük artışlarla bile güvenli tanıya yardımcı olan çok küçük damarlar olmak üzere kan akış yapılarının sezgisel ve kolay görselleştirilmesini sağlayabiliyor.

X-Insight özellikli DC-80, hassas görüntüleme ile yüksek verimlilik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Klinik zorluklara ilişkin içgörülerle Mindray Bakım Noktası çözümleri daha fazla kapı açar ve Bakım Noktası senaryoları açısından daha büyük olasılıklara zemin hazırlar: Anestezi, Yoğun Bakım ve Acil Durum. Bakım noktasında basitleştirilmiş iş akışı, hızlı tepki ve üstün görüntü kalitesinin mükemmel bir entegrasyonu olan TE7, klinisyenlere hızlı, gerçek zamanlı karar verme için ihtiyaç duydukları doğruluk ve basitliği sağlar.

Bakım Noktası alanında bir oyun değiştirici olan Dokunmatik Ekranlı Ultrason Sistemi TE7.


MX7, en son elle taşınan ultrason sistemi.

IVD Çözümleri: Güvenilir kalite ile güveni artırmak
Mindray her testin önemli olduğuna inanıyor. Bu nedenle Mindray, ileri teknolojiyi sürekli hematoloji, biyokimya, kemilüminesans immünokimya, koagulasyon, idrar tahlili, mikrobiyoloji, HPLC analizi ve akış sitometrisini kapsayan çok çeşitli güvenilir teşhis çözümlerine dönüştürmektedir. Güvenilir kalite ve sonuçlarıyla Mindray çözümlerine hem laboratuvarlar hem de dünya çapındaki hastalar güvenmektedir.

Mindray'in yüksek performanslı SAL 9000 Modüler Sistemi, piyasada kanıtlanmış CAL 6000 Hematoloji Analiz Hattı ve kompakt CL-900i Kemilüminesans İmmünokimya Sistemi dahil olmak üzere IVD yenilikleri, Medlab Middle East'te Arab Health'i takip eden birçok kişinin dikkatini çekiyor. Yenilikçi, güvenilir laboratuvar çözümleriyle Mindray, yaptığınız her testin en yüksek standartta olmasını ve daha iyi klinik kararları destekleyecek şekilde güvenilir olmasını sağlar.

SAL 9000, yüksek verimlilik ve etkililik sağlarken güvenilir sonuçlar verebilen entegre bir biyokimya-immünokimya sistemdir.


Yüksek donanımlı test platformunu ve teknolojisini devralan tezgah üstü CAL 6000, hematoloji otomasyonunu tamamen erişilebilir kılıyor.


Dünyanın en küçük otomatik kemilüminesans immünokimya sistemlerinden biri olan CL-900i, yüksek hızda sağlam bir performans sunar.

Mindray, Arab Health, Medlab Middle East platformu ve diğer bölgesel etkinlikler aracılığıyla bölgede daha fazla tıbbi teknolojiyi paylaşmaya odaklanmakta ve daha fazla sağlık hizmeti verilmesini desteklemektedir. “Herkes için daha iyi sağlık hizmeti” vizyonu ile Mindray, daha iyi sağlık hizmetlerini erişilebilir hale getirmeye ve sağlık hizmetleri ile bölgedeki insancıl paylaşımlara tuğla eklemeye devam edecektir.

x

Open WeChat and Scan the QR code .Get the Webpage and Share on Moments.